B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

Kontakt

GMT d.o.o.
Noršinska ulica 31
9000 Murska Sobota

T: +386 (0)2 530 10 30

Fax.:+386 (0)2 530 10 34
E: info@gmt.si

 

Uprava
 
Vodstvo
Laura Gider

Direktorica

E: laurag@gmt.si




Tomaž Gider

Prokurist

E: tomazg@gmt.si




Tomaž Stražišar

Direktor za povezane družbe

E: tomazs@gmt.si



Goran Čučilovič

Vodja reg. centra in asist. uprave
E: goranc@gmt.si



Mihael Feher

Izvršni direktor

E: mihaelf@gmt.si




Sašo Breznik

Direktor nabave
E: sasob@gmt.si




Robert Breznik

Direktor prodaje olj/maziv
E: robertb@gmt.si




Irena Majcen

Direktorica notr. nadzora
E: irena.majcen@gmt.si




Matej Žinkovič

Direktor prodaje
E: matejz@gmt.si




Stanko Prelec

Direktor logistike/IT
E: stankop@gmt.si




Alenka Dervarič

Direktorica FRS
E: alenkad@gmt.si





Nabavna služba
Ernest Sep

T: 02/530 10 37
E: ernests@gmt.si

Martin Semenič

T: 02/530 10 47
E: martins@gmt.si

Darko Šiško

T: 02/530 10 55
E: darkos@gmt.si

Miha Ivanič

T: 02/530 10 43
E: mihai@gmt.si

Darko Pavel

T: 02/530 15 02
E: darkop@gmt.si

Leon Hardi

T: 02/530 13 62
E: leonh@gmt.si

Roman Sraka

T: 02/530 10 64
E: romans@gmt.si

Robert Horvat

T: 02/530 10 41
E: roberth@gmt.si

Simon Pavel

T: 02/530 10 57
E: simonp@gmt.si

Boštjan Lampič

T: 01/583 03 02
E: bostjan.lampic@gmt.si

Mojca Štefelin

T: 01/583 03 35
E: mojca.stefelin@gmt.si

Matej Habjan

T: 01/583 03 12
E: matej.habjan@gmt.si


Denis Simić

T: 01/583 03 42
E: denis.simic@gmt.si


Franci Klinar

T: 01/583 03 45
E: franci.klinar@gmt.si


Aleksandar Petrović

T: 01/583 03 26
E: aleksander.petrovic@gmt.si



Računovodstvo
Alenka Dervarič

T: 02/530 15 06
E: alenkad@gmt.si

Bernarda Geder

T: 02/530 10 68
E: bernardag@gmt.si

Andrejka Škraban

T: 02/530 15 07
E: andrejkas@gmt.si

Tatjana Vučak

T: 02/530 10 67
E: tatjanav@gmt.si

Lojzka Tratnjek

T: 02/530 10 36
E: lojzka@gmt.si

Ingrid Karoly

T: 02/530 15 05
E: ingridk@gmt.si

Piroška Pankas

T: 02/530 10 29 
E: piroskap@gmt.si

Gyongyi Dora

T: 02/530 10 66
E: dora@gmt.si

Simona Kociper

T: 02/530 13 61
E: simonak@gmt.si

Patricija Vrbančič

T: 02/530 10 69
E: patricijav@gmt.si

Laura Nemet

T: 02/530 10 59
E: lauran@gmt.si

Julija Salčinovič

T 01/583 03 06
E: juli.salcinovic@gmt.si


Regionalni vodje
Aleš Jerman

T: 041 632 884 
E: ales.jerman@gmt.si

Primož Zadnikar

T: 041 777 691 
E: primoz.zadnikar@gmt.si

Miha Slabe

T: 031 764 598 
E: miha.slabe@gmt.si

Marko Herlič

T: 041 466 635  
E: marko.herlic@gmt.si

Miladin Branković

T:031 764 581 
E: miladinb@gmt.si


Klicni center
Peter Smej

T: 02/530 15 00 
E: peters@gmt.si

Rok Pelko

T: 02/530 15 10 
E: rokp@gmt.si

Simon Žnuderl

T: 02/530 10 53 
E: simonzn@gmt.si

Roman Senčar

T: 02/530 83 90 
E: roman.sencar@gmt.si


« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna