B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

PE Ljubljana

GMT d.o.o. PE Ljubljana
Stegne 11a
1000 Ljubljana
 Prikaži na zemljevidu

Tel.: +386 (0)1 513 62 20
Fax.:+386 (0)1 513 62 21
E-mail: ljubljana@gmt.si

Odpiralni čas
Pon - Pet (8.00 - 19.00)
Sob (8.00 - 13.00)
Trgovina z avtodeli ljubljana

Zaposleni
Maloprodaja
Samo Urek
Samo Urek
E-mail:
 samou@gmt.si

Damjan Pšeničnik
Damjan Pšeničnik
E-mail: damjanp@gmt.si

Bojan Meško
Bojan Meško
E-mail: bojanm@gmt.si

Janez Škraba
Janez Škraba
E-mail: maloprodaja.lj@gmt.si

Veleprodaja
Miha Zajec
Miha Zajec
E-mail: mihaz@gmt.si

Tanja Gomboc
Tanja Gomboc
E-mail: tanjag@gmt.si

Skladišče
Gašper Tomšič
Gašper Tomšič
E-mail: gaspert@gmt.si

Slavko Gruden
Slavko Gruden
E-mail: skladisce.lj@gmt.si

« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna