B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

PE Celje

GMT d.o.o. PE Celje
           Gaji 36
           3000 Celje
           Prikaži na zemljevidu

tel.: +386 (0)3 426 42 60
tel.: +386 (0)3 426 42 64
tel.: +386 (0)3 426 42 76
fax.: +386 (0)3 426 42 65
e-mail: celje@gmt.si

Odpiralni čas
Pon - Pet (7.30 - 19.00) 
Sob (8.00 - 12.00)
Trgovina z avtodeli celje
Zaposleni
Maloprodaja
Bojan Kerkoš
Bojan Kerkoš
bojanke@gmt.si

Vlado Sladnjak
Vlado Sladnjak
vlados@gmt.si

Matej Vojsk

matejv@gmt.si

Pavel Stermecki
Pavel Stermecki
pavels@gmt.si

Robert Kamenšek

robertk@gmt.si

Peter Lipovšek
Peter Lipovšek
peterli@gmt.si

Andrej Teržan
Andrej Teržan
andrejt@gmt.si

Milan Gobec
Milan Gobec
milang@gmt.si

Računovodstvo
Maja Kerkoš
Maja Kerkoš
majak@gmt.si

Skladišče
Rafi Petek
Rafi Petek
rafkop@gmt.si

Uroš Drame
Rafi Petek
celje@gmt.si

« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna