B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

PE Celje

GMT d.o.o. PE Celje
Gaji 36
3000 Celje
Prikaži na zemljevidu

Tel.: +386 (0)3 426 42 60
Tel.: +386 (0)3 426 42 64
Tel.: +386 (0)3 426 42 76
Fax.: +386 (0)3 426 42 65
E-mail: celje@gmt.si

Odpiralni čas
Pon - Pet (7.30 - 19.00) 
Sob (8.00 - 12.00)
Trgovina z avtodeli celje
Zaposleni
Maloprodaja
Bojan Kerkoš
Bojan Kerkoš
E-mail: bojanke@gmt.si

Vlado Sladnjak
Vlado Sladnjak
E-mail: vlados@gmt.si

Matej Vojsk

E-mail: matejv@gmt.si

Pavel Stermecki
Pavel Stermecki
E-mail: pavels@gmt.si

Robert Kamenšek

E-mail: robertk@gmt.si

Peter Lipovšek
Peter Lipovšek
E-mail: peterli@gmt.si

Andrej Teržan
Andrej Teržan
E-mail: andrejt@gmt.si

Milan Gobec
Milan Gobec
E-mail: milang@gmt.si

Računovodstvo
Maja Kerkoš
Maja Kerkoš
E-mail: majak@gmt.si

Skladišče
Rafi Petek
Rafi Petek
E-mail: rafkop@gmt.si

Uroš Drame
Rafi Petek
E-mail: celje@gmt.si

« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna