B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

PE Murska Sobota



GMT d.o.o. PE Murska Sobota
           Tišinska 29k
           9000 Murska Sobota
           Prikaži na zemljevidu

tel.:  +386 (0)2 530 10 30
fax.: +386 (0)2 530 10 34
e-mail: info@gmt.si

ID za DDV:
SI90084985
Matična štev.: 5610613  

Transakcijski računi:
SI56 02340-012457220   NLB d.d. enota Murska Sobota
33000-0001054284 Hypo Alpe Adria enota Murska Sobota

Direktor: Vlado Karoly
Prokurist: Tomaž Gider  
e-mail: info@gmt.si

Odpiralni čas:
Pon - Pet  (8.00 - 18.00) 
Sob  (8.00 - 12.00) 


Trgovina z avtodeli Murska Sobota


Zaposleni
Maloprodaja
Alojz Štertak
Alojz Štertak
alojzs@gmt.si
02 / 530 10 32

Josip Šebok
Josip Šebok
josips@gmt.si
02 / 530 15 11

Marko Sagaj
Marko Sagaj
markos@gmt.si
02 / 530 15 11

Simon Žnuderl
Simon Žnuderl
simonzn@gmt.si
02 530 10 31

Marko Fartek
Marko Fartek
markof@gmt.si
02 / 530 10 31

Zoltan Durič
Simon Žnuderl
zoltand@gmt.si
02 / 530 10 32

Veleprodaja
Peter Smej
Peter Smej
peters@gmt.si
02 / 530 15 00 

Dejan Škerlak
Dejan Škerlak
dejans@gmt.si
02 / 530 10 39 

David Prajndl
David Prajndl
davidp@gmt.si
02 / 530 10 38 

Skladišče
Sašo Pojbič
Sašo Pojbič
skladisce@gmt.si 
02 / 530 15 01 

Borut Kocet
Borut Kocet
narocila@gmt.si
02 / 530 15 01 

« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna