B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

PE Murska Sobota



GMT d.o.o. PE Murska Sobota
           Tišinska 29k
           9000 Murska Sobota
           Prikaži na zemljevidu

tel.:  +386 (0)2 530 10 30
fax.: +386 (0)2 530 10 34
e-mail: info@gmt.si

ID za DDV:
SI90084985
Matična štev.: 5610613  

Transakcijski računi:
SI56 02340-012457220   NLB d.d. enota Murska Sobota
33000-0001054284 Hypo Alpe Adria enota Murska Sobota

Direktor: Vlado Karoly
Prokurist: Tomaž Gider  
e-mail: info@gmt.si

Odpiralni čas:
Pon - Pet  8.00 - 18.00
Sob  8.00 - 12.00


Trgovina z avtodeli Murska Sobota



Maloprodaja

Alojz Štertak

alojzs@gmt.si
02 / 530 10 32 
 
Jopsip Šebok

josips@gmt.si
02 / 530 15 11 
 
Marko Sagaj

markos@gmt.si
02 / 530 15 11 

Simon Žnuderl

simonzn@gmt.si
02 530 10 31
 
Marko Fartek

markof@gmt.si
02 / 530 10 31

  

Veleprodaja

Peter Smej

peters@gmt.si
02 / 530 15 00 
 
Dejan Škerlak

dejans@gmt.si
02 / 530 10 39 
 
David Prajndl

davidp@gmt.si
02 / 530 10 38 
 
Janez Legen

janezl@gmt.si
02 / 530 10 38 
 

Komerciala

Ernest Sep

ernests@gmt.si
02 / 530 10 37 
Martin Semenič

martins@gmt.si
02 / 530 10 47 
Bojan Kocet

bojank@gmt.si
02 / 530 10 46 
  Matej Žinkovič

matejz@gmt.si
02 / 530 15 25
 




Miha Ivanič

mihai@gmt.si
02 / 530 10 43





Darko Pavel

darkop@gmt.si
02 / 530 15 02
 
Leon Hardi

leonh@gmt.si
02 / 530 13 62

Roman Sraka

romans@gmt.si
02 / 530 10 64

Računovodstvo

Lojzka Tratnjek

lojzka@gmt.si
02 / 530 10 36 
 
Bernarda Geder

bernardag@gmt.si
02 / 530 10 68 
 
Alenka Dervarič

alenkad@gmt.si
02 / 530 15 06
 
Gyongyi Dora

dora@gmt.si
02 / 530 10 66 
 
Simona Kociper

simonak@gmt.si
02 / 530 13 61
Tatjana Vučak

tatjanav@gmt.si
02 / 530 10 67
 Andrejka Černi

andrejkac@gmt.si
02 / 530 15 07
 
« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna