B2B trgovina

GMT Trgovine z avtodeli Servis. Znanje. Moč.

PE Murska Sobota



GMT d.o.o. PE Murska Sobota
Tišinska 29k
9000 Murska Sobota
Prikaži na zemljevidu

Tel.:  +386 (0)2 530 10 30
Fax.: +386 (0)2 530 10 34
E-mail: info@gmt.si

ID za DDV:
SI90084985
Matična štev.: 5610613  

Transakcijski računi:
SI56 02340-012457220   NLB d.d. enota Murska Sobota
33000-0001054284 Hypo Alpe Adria enota Murska Sobota

E-mail: info@gmt.si

Odpiralni čas:
Pon - Pet  (8.00 - 18.00) 
Sob  (8.00 - 12.00) 


Trgovina z avtodeli Murska Sobota


Zaposleni
Maloprodaja
Josip Šebok
Josip Šebok
E-mail: josips@gmt.si
Tel.: 02 / 530 15 11

Jože Počič
Zoltan Durič
E-mail: jozep@gmt.si
Tel.: 02 / 530 15 11

Marko Fartek
Marko Fartek
E-mail: markof@gmt.si
Tel.: 02 / 530 10 31

Simon Žnuderl
Simon Žnuderl
E-mail: simonzn@gmt.si
Tel.: 02 530 10 31

Borut Babič
Borut Babič
E-mail: borutb@gmt.si
Tel.: 02 530 10 32
Veleprodaja
Alojz Štertak
Alojz Štertak
E-mail:
 alojzs@gmt.si
Tel.: 02 / 530 10 32

Marko Sagaj
Marko Sagaj
E-mail: markos@gmt.si
Tel.: 02 / 530 10 32 

David Prajndl
David Prajndl
E-mail:
 davidp@gmt.si
Tel.: 02 / 530 10 38 

Skladišče
Sašo Pojbič
Sašo Pojbič
E-mail: skladisce@gmt.si 
Tel.: 02 / 530 15 01 

Borut Kocet
Borut Kocet
E-mail: narocila@gmt.si
Tel.: 02 / 530 15 01 

« nazaj ...



Prijava na e-obvestila tukaj
Vrsta kupca
* polja z zvezdico so obvezna